Alyvuotas popierius (pakuotėje 12 lapų)

SKU: NAAC00460
Turime sandelyje
16,00 
Turime sandelyje
Pridėti į Mėgstamiausieji
Pridėti į Mėgstamiausieji
Pridėti į Mėgstamiausieji
Pridėti į Mėgstamiausieji

Unikalus alyvuotas popierius dokumentų naikiklio peiliams sutepti. Pakuotėje – 12 lapų, supakuotų į atskirus sandarius paketus.

Aprašymas

Alyvuotas popierius galanda, sutepa ir apsaugo dokumentų naikiklio peilius nuo popieriaus dulkių.

Alyvuoti popieriaus lapai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori efektyviau ir ilgiau naudoti savo popieriaus smulkintuvą. Unikalus alyvuotas popierius buvo specialiai sukurtas smulkintuvo peiliams pagaląsti ir sutepti.

Jei reguliariai smulkinate popierių, ant smulkintuvo ašmenų gali susikaupti dulkių dalelių ir popieriaus likučių. Šios nuosėdos gali turėti įtakos prietaiso veikimui ir eksploatavimo trukmei. Alyvos popierius tvariai sutepa peilius ir apsaugo nuo dulkių nuosėdų, kad būtų užtikrintas optimalus popieriaus smulkintuvo veikimas ir ilgaamžiškumas.

Aliejinio popieriaus unikali sudėtis, leidžia vienu metu šlifuoti ir sutepti dokumentų naikiklio peilius. Reikia įdėti į naikiklio angą alyvuotą popierių ir 10 sekundžių paleisti variklį, kad peiliai būtų optimaliai pagaląsti ir sutepti.

Alyvuotas popierius supakuotas į sandarius paketus, kurie garantuoja popieriaus efektyvumą ir švarų darbą su naikikliu. Puikus kainos ir kokybės santykis, suderinamas su visais įprastais naikikliais. 100% antitoksiška sudėtis su bandymo ataskaita, užtikrinančia, kad aliejinis popierius yra saugus naudoti ir neteršia aplinkos.

Jeigu šis alyvuotas popierius Jums netinka pas mus rasite ir specialios alyvos naikiklio peiliams sutepti.

Papildoma informacija

Svoris 0,1 kg
Išmatavimai 21 × 16 × 1 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.