Apie mus

BIURO TECHNIKA, ĮRANKIAI, KANCIALIARINĖS PREKĖS

Bendrovė įkurta 1991 metais ir vadinosi R.Melnyko KŪB „MERA“.  1996 metais įmonė reorganizavosi į UAB „Marijampolės Mera“. Biuro reikmenų (laminavimo, rišimo įrenginiai ir eksploatacinės medžiagos, dokumentų naikikliai, popieriaus pjaustymo technika, identifikacinės sistemos) importo ir platinimo srityje  bendrovė pradėjo dirbti 1994 metais. 1996 metais įmonė pradėjo prekiauti ir spaustuvių įranga.

Įmonės veikla prasidėjo Marijampolėje, tačiau 2003 metus UAB „Marijampolės Mera“ sutiko turėdama atstovybes Vilniuje ir Kaune. Kiekvienais metais augo benbrovės prekybos apimtys, plėtėsi veiklos geografija. Prekybos partnerius įmonė turi visuose didesniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

 2009 metais įmonė užpatentavo prekinį ženklą PIRUET. Šio ženklo prekės pasižymi nepriekaištingu dizainu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. PIRUET prekės gaminamos tik solidžiose Lietuvos ir Kinijos įmonėse kas leidžia užtikrinti gaminių patikimumą ir servisą.

Šiandien ypatingą dėmesį UAB „Marijampolės Mera“ skiria kasdienių operacijų (logistikos, pardavimų) rodiklių gerinimui ir tęsia investicijas į įmonės modernizavimą ir valdymą.

UAB „Marijampolės Mera“ aptarnauja per 500 verslo klientų ir toliau sėkmingai dalyvauja kasdieniniame Lietuvos ekonomikos raidos procese. įmonės klientų tarpe yra nemažai visiems gerai žinomų verslo bei valstybinių įmonių, valdžos institucijų.

UAB „Marijampolės Mera“ atstovauja daugiau nei 20 užsienio tiekėjų, tarp kurių tokie kaip RENZ GmbH, OPUS, ESTYMA  ir kitus.